komoda sosnowa VSTAV 5

komoda sosnowa VSTAV 5

Komoda z szufladami .

Komoda drewniana z pięcioma szufladami. Wykonana w 100% z drewna sosnowego pochodzacego z polskich lasów. Komoda 2-krotnie pokryta trwałym lakierem odpornym na zarysowania. Komoda bardzo mocna i solidna na lata. Nasze komody można zamówić w kolorze naturalnym lub w jednym z kilku kolorów naszych bejc (próbnik kolorów dostępny poniżej).

Więcej szczegółów


478,00 zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Opłata kurierska płatna przy zamówieniu 129 zł.

Termin realizacji ok. 14 dni roboczych.Mebel został wykonany w 100 % z drewna sosnowego, które pochodzi z polskich lasów. Pokryte 2-krotnie, trwałym lakierem odpornym na zarysowania. Bejca oraz lakier posiadają niezbędne certyfikaty.  Mebel możesz zamówić w kolorze naturalnym lub w jednym z czterech kolorów naszej bejcy. Bejcowanie jest bezpłatne. Wszystkie części zostały ze sobą połączone za pomocą śrub, w bardzo solidną i mocną konstrukcję która przetrwa długie lata. Mebel posiada zaoblone krawędzie dodające uroku i minimalizujące ryzyko uszkodzenia. Produkt wysyłamy w stanie do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją. Całość tworzy niepowtarzalny mebel do którego chce się wracać.

We wszystkich 8 szufladach zastosowano trwałe prowadnice rolkowe, które ułatwiają wysuwanie i wyjmowanie szuflad oraz zapobiegają ich przypadkowemu wypadnięciu.

Wymiary:

  • wysokość - 85 cm
  • szerokość - 45 cm
  • głębokość - 40 cm