Materac lateks 220 cm VAL LUX

Materac lateksowy 220 cm długi dla wysokich, luksusowy, średnio miękki.

Kupicie państwo tutaj solidny i bardzo wygodny materac, materac o długości 220 cm, szerokości od 80 do 200 cm. Solidne i wygodne materace.
Zapraszamy.

WYBIERZ MATERAC, WYBIERZ ODPOWIEDNI ROZMIAR MATERACA, KUP.

 

Więcej szczegółów


2 072,00 zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

MATERAC DLA WYSOKICH, DŁUGI NA 220 CM. Podwójna grubość lateksu z każdej strony.

 

 

Zalety materaca (informacje producenta):

 

 

  Pokrowiec z domieszką aloesu. Aromat jest uwalniany po pierwszym praniu.
  Czterokrotnie większa grubość warstwy lateksu. Z każdej strony materaca po 5 cm !!!
  Sprężyna kieszeniowa siedmiostrefowa
  Wysokiej jakości pianka poliuretanowa z góry, z dołu oraz po bokach materaca
  Materac dwustronny
  Pokrowiec materaca pikowany razem z owatą
  Dwustronny filc oddzielający sprężynę od pianki z dwóch stron, zwiększający wytrzymałość materaca
  Pokrowiec z tkaniny antyalergicznej z zamkiem ułatwiającym zdejmowanie

 

  Siatka wzmacniająca całą konstrukcję z dwóch stron materaca!

 

Materac obustronnie  miękki.

Ekskluzywny materac dla wymagających. Stworzyliśmy go z myślą o ludziach którzy cenią sobie prawdziwy komfort snu na wysokiej jakości materacu. Dzięki zastosowanym składnikom, materac odstresowuje i rewelacyjnie odpręża.


Zastosowana pianka lateksowa jest to mieszanina lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. W naszych materacach lateksowych zawartość lateksu jest bardzo wysoka i waha się w granicach 45-70%. Wysokie proporcje lateksu naturalnego znacznie zwiększają elastyczność oraz wytrzymałość materaca.


Zastosowany typ sprężyn charakteryzuje się tym, że każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszonce z materiału, i naciągnięta na ok. 30% w celu wyeliminowania ryzyka zapadania się. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich może pracować niezależnie od innych. Eliminuje to efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem nacisku na małej powierzchni, co jest charakterystyczne dla materacy wykonanych na bazie klasycznej sprężyny bonnellowej. W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby wiercenie i obracanie jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie będzie też miała znaczenia różnica wagi pomiędzy dwoma osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która to w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie osoby lżejszej na osobę cięższą.


Z uwagi na to, że ciało człowieka możemy podzielić na 7 stref, z których każda potrzebuje innej siły podparcia podczas leżenia użyte zostały sprężyny kieszonkowe o różnej twardości ułożone w taki sposób aby stworzyć 7 stref materaca zmiennej twardości.

 

Materac wykonany z tego typu sprężyn jest zdecydowanie bardziej cichy, ponieważ sprężyny nie stykają się ze sobą. Użyte materiały oraz 7 strefowa budowa materaca zapewniają wyjątkowy komfort snu. Materac idealne dopasowuje się do kształtów ciała, bez względu na to czy leży się na plecach, na boku czy na brzuchu. To pozwala efektywnie wypoczywać.


Pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Pokrowiec pikowany jest obustronnie owatą. Pokrowiec można prać w wodzie do temp. 40 °C. Zastosowana wełna owcza utrzymuje stałą temperaturę ciała, doskonale przepuszcza powietrze, wchłania 45% wilgoci wydzielanej przez ciało podczas snu, i nastepnie kiedy materac jest nieużywany wilgoć odparowuje. Filc zastosowany z dwóch ston, ma za zadanie wzmocnić całośc konstrukcji i odseparować sprężyny od pianki.

 

http://fatty.pl/nowe-meble-mirror//visby/materace-dane-techniczne/alborg-lux.jpg

Skład kolejność od dołu:

 1. Lateks 5 cm
 2. Filc
 3. Siatka wzmacniająca
 4. Sprężyna kieszeniowa siedmiostrefowa
 5. Siatka wzmacniająca
 6. Filc
 7. Latex 5 cm
 8. Pokrowiec pikowany z owatą

Dlaczego materace VAL to najlepszy wybór?

 

 1. W materacach zawsze używamy najlepszych komponentów, dlatego starannie selekcjonujemy dostawców.
 2. Stosujemy atestowane, nierdzewiejące sprężyny najwyższej jakości produkowane przez duże polskie firmy. Jeślinapisaliśmy,że mają 7 stref to tak jest naprawdę.
 3. Nasza pianka jest produkowana przez światowej sławy międzynarodową firmę Vita Group.
 4. Producent jako jedna z niewielu firm na rynku stosuje piankę T-25. To gwarantuje doskonały komfort i długoletnie użytkowaniemateraca.
 5. Wełna stosowana w materacu jest naturalna i pochodzi z polskich owiec.
 6. Włókno kokosowe zastosowane w naszych produktach jest impregnowane środkami naturalnymi.Stosujemy płyty lateksowe o wysokiej zawartości lateksu syntetycznego. Dzięki temu komfort jest jeszcze większy.
 7. Każdy materac przechodzi ostrą selekcję jakościową.
 8. W produkcji stosujemy stare szwedzkie metody wytwarzania łóżek i materacy.
 9. Nie mamy ambicji być najtańsi, ale pragniemy aby nasze produkty pozostały najlepsze.

 

Dane techniczne:

 • Wymiary: 80/90/120/140/160/180/200 - 220 cm
 • Grubość: 24 cm*

* Podana grubość materaca ma charakter orientacyjny i może różnić się w rzeczywistości. Różnice wynikają ze sposobu produkcji komponentów przez różnych dostawców i nie mają wpływu na jakość materaca. Wysokość produktu nie może być podstawą reklamacji.

 

Koszt przesyłki kurierskiej:

  • 129 zł

 TERMIN REALIZACJI: 14-21 dni roboczych.