Materac 220 z wełną VGOL

Materac z wełną dla wysokich, 220 cm długi, średniotwardy, uniwersalny.

Kupicie państwo tutaj materac dla wysokich, materac o długości 220 cm, szerokości od 80 do 200 cm. Solidne i wygodne. Zapraszamy.

WYBIERZ MATERAC, WYBIERZ ODPOWIEDNI ROZMIAR MATERACA, KUP.

 

Więcej szczegółów


995,00 zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

VGO LONGto kieszeniowy, dwustronny materac dla wysokich posiadający 7 stref twardości, które idealnie podpierają całe ciało. Warstwy filcu oraz grubej wełny owczej sprawiają, że materac doskonale nadaje się na każdą porę roku, a pokrowiec antyalergiczny utrzymuje go w świeżości i czystości. Kompozycja powyższych składników, pozwala uznać VGO LONG za uniwersalny materac, który zaspokoi najbardziej  wyszukane gusta.

 

Zalety materaca:

 

 

http://fatty.pl/nowe-meble-mirror/visby/materace-dane-techniczne/goteborg.jpg

 

 

 

Doskonały uniwersalny materac. Wszystkie składniki dobraliśmy tak aby zapewnić maksymalny komfort snu osobom intensywnie pracującym lub uczącym się. Wysokiej jakości pianka o odpowiedniej twardości doskonale dostosowuje się do ciężaru ciała. 


Zastosowany typ sprężyn charakteryzuje się tym, że każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszonce z materiału, i naciągnięta na ok. 30% w celu wyeliminowania ryzyka zapadania się. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich może pracować niezależnie od innych. Eliminuje to efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem nacisku na małej powierzchni, co jest charakterystyczne dla materacy wykonanych na bazie klasycznej sprężyny bonnellowej. W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby wiercenie i obracanie jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie będzie też miała znaczenia różnica wagi pomiędzy dwoma osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która to w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie osoby lżejszej na osobę cięższą.


Z uwagi na to, że ciało człowieka możemy podzielić na 7 stref, z których każda potrzebuje innej siły podparcia podczas leżenia użyte zostały sprężyny kieszonkowe o różnej twardości ułożone w taki sposób aby stworzyć 7 stref materaca zmiennej twardości.

 

 

Materac wykonany z tego typu sprężyn jest zdecydowanie bardziej cichy, ponieważ sprężyny nie stykają się ze sobą. Użyte materiały oraz 7 strefowa budowa materaca zapewniają wyjątkowy komfort snu. Materac idealne dopasowuje się do kształtów ciała, bez względu na to czy leży się na plecach, na boku czy na brzuchu. To pozwala efektywnie wypoczywać.


Pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Pokrowiec pikowany jest obustronnie owatą. Pokrowiec można prać w wodzie do temp. 40 °C. Zastosowana wełna owcza utrzymuje stałą temperaturę ciała, doskonale przepuszcza powietrze, wchłania 45% wilgoci wydzielanej przez ciało podczas snu, i nastepnie kiedy materac jest nieużywany wilgoć odparowuje. Filc zastosowany z dwóch stron, ma za zadanie wzmocnić całość konstrukcji i odseparować sprężyny od pianki.

 

 

Dlaczego nasze materace to najlepszy wybór?

 

 1. Zawsze używamy najlepszych komponentów, dlatego starannie selekcjonujemy dostawców. 
 2. Stosujemy atestowane, nierdzewiejące sprężyny najwyższej jakości produkowane przez duże polskie firmy. Jeślinapisaliśmy,że mają 7 stref to tak jest naprawdę. 
 3. Nasza pianka jest produkowana przez światowej sławy międzynarodową firmę Vita Group. 
 4. Jako jedna z niewielu firm na rynku stosuje piankę T-25. To gwarantuje doskonały komfort i długoletnie użytkowaniemateraca. 
 5. Wełna stosowana w produktach jest naturalna i pochodzi z polskich owiec. 
 6. Włókno kokosowe zastosowane w naszych produktach jest impregnowane środkami naturalnymi.Stosujemy płyty lateksowe o wysokiej zawartości lateksu syntetycznego. Dzięki temu komfort jest jeszcze większy. 
 7. Każdy materac przechodzi ostrą selekcję jakościową. 
 8. W produkcji stosujemy stare szwedzkie metody wytwarzania łóżek i materacy.

 

Dane techniczne:

 • Wymiary: 80/90/120/140/160/180/200 - 200 cm
 • Grubość: 18 cm*

* Podana grubość materaca ma charakter orientacyjny i może różnić się w rzeczywistości. Różnice wynikają ze sposobu produkcji komponentów przez różnych dostawców i nie mają wpływu na jakość materaca. Wysokość produktu nie może być podstawą reklamacji.


Produkt wykonywany ręcznie na zamówienie.

Koszt przesyłki kurierskiej:

 • 129 zł płatność z góry 

 

TERMIN REALIZACJI: 14 -30 dni roboczych.