Materac kokosowy VKA

Materac kokosowy, kieszeniowy, siedmiostrefowy,obustronnie twardy.

Kupicie państwo tutaj solidny i bardzo wygodny materac kokosowy szczególnie polecany alergikom, materac o długości 200 cm, szerokości od 80 do 200 cm. Solidne i wygodne materace.
Zapraszamy.

WYBIERZ MATERAC, WYBIERZ ODPOWIEDNI ROZMIAR MATERACA, KUP.

Więcej szczegółów


797,00 zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

VKA to kieszeniowy, dwustronny materac posiadający 7 stref twardości, które idealnie podpierają całe ciało. Warstwy filcu i grubej wełny owczej sprawiają, że materac doskonale nadaje się na każdą porę roku. Dzięki zastosowanej macie kokosowej VKA „oddycha”, co znakomicie przekłada się na cyrkulację powietrza i świeżość materaca. Pokrowiec antyalergiczny blokuje wszelkie roztocza i grzyby. Kompozycja powyższych składników pozwala stwierdzić, że jest to bardzo dobry materac nie tylko dla alergików.

 

Zalety materaca:

 http://fatty.pl/nowe-meble-mirror//visby/materace-dane-techniczne/karlskrona.jpg

 

 


 
       

Dzięki zastosowaniu płyty kokosowej materac jest znacznie sztywniejszy, odporniejszy na odkształcenia.Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego.Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Posiada znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. 

Zastosowany typ sprężyn charakteryzuje się tym, że każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszonce z materiału, i naciągnięta na ok. 30% w celu wyeliminowania ryzyka zapadania się. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich może pracować niezależnie od innych. Eliminuje to efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem nacisku na małej powierzchni, co jest charakterystyczne dla materacy wykonanych na bazie klasycznej sprężyny bonnellowej. W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby wiercenie i obracanie jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie będzie też miała znaczenia różnica wagi pomiędzy dwoma osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która to w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie osoby lżejszej na osobę cięższą.

Z uwagi na to, że ciało człowieka możemy podzielić na 7 stref, z których każda potrzebuje innej siły podparcia podczas leżenia użyte zostały sprężyny kieszonkowe o różnej twardości ułożone w taki sposób aby stworzyć 7 stref materaca zmiennej twardości.


Materac wykonany z tego typu sprężyn jest zdecydowanie bardziej cichy, ponieważ sprężyny nie stykają się ze sobą. Użyte materiały oraz 7 strefowa budowa materaca zapewniają wyjątkowy komfort snu. Materac idealne dopasowuje się do kształtów ciała, bez względu na to czy leży się na plecach, na boku czy na brzuchu. To pozwala efektywnie wypoczywać.

Zastosowana wełna owcza utrzymuje stałą temperaturę ciała, doskonale przepuszcza powietrze, wchłania 45% wilgoci wydzielanej przez ciało podczas snu, i nastepnie kiedy materac jest nieużywany wilgoć odparowuje.

Pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Pokrowiec pikowany jest obustronnie owatą. Pokrowiec można prać w wodzie do temp. 40 °C. Zastosowana wełna owcza utrzymuje stałą temperaturę ciała, doskonale przepuszcza powietrze, wchłania 45% wilgoci wydzielanej przez ciało podczas snu, i nastepnie kiedy materac jest nieużywany wilgoć odparowuje. Filc zastosowany z dwóch ston, ma za zadanie wzmocnić całośc konstrukcji i odseparować sprężyny od pianki.

 

 

Dlaczego materace VKA to najlepszy wybór?

 

 1. W VKA zawsze używamy najlepszych komponentów, dlatego starannie selekcjonujemy dostawców. 
 2. Stosujemy atestowane, nierdzewiejące sprężyny najwyższej jakości produkowane przez duże polskie firmy. Jeślinapisaliśmy,że mają 7 stref to tak jest naprawdę. 
 3. Nasza pianka jest produkowana przez światowej sławy międzynarodową firmę Vita Group. 
 4. Jako jedna z niewielu firm na rynku stosuje piankę T-25. To gwarantuje doskonały komfort i długoletnie użytkowaniemateraca. 
 1. Wełna stosowana w produktach jest naturalna i pochodzi z polskich owiec. 
 2. Włókno kokosowe zastosowane w naszych produktach jest impregnowane środkami naturalnymi.Stosujemy płyty lateksowe o wysokiej zawartości lateksu syntetycznego. Dzięki temu komfort jest jeszcze większy. 
 3. Każdy materac przechodzi ostrą selekcję jakościową. 
 4. W produkcji stosujemy stare szwedzkie metody wytwarzania łóżek i materacy.

 

Dane techniczne:

 • Wymiary: 80/90/120/140/160/180/200 - 200 cm
 • Grubość: 16 cm*

* Podana grubość materaca ma charakter orientacyjny i może różnić się w rzeczywistości. Różnice wynikają ze sposobu produkcji komponentów przez różnych dostawców i nie mają wpływu na jakość materaca. Wysokość produktu nie może być podstawą reklamacji.

Produkt wykonywany ręcznie na zamówienie.

Koszt przesyłki kurierskiej:

 • 129 zł płatność z góry 

TERMIN REALIZACJI: 7-10 dni roboczych.